Концертите, които можете да гледате на живо от фестивала "Мартенски Музикални дни" 2014 в сайта ни:

 

Гледайте по Live 7 TV HD (безплатно на www.live7.tv)

15 март, събота, Доходно здание, 18:50 ч.
Откриване
СИМФОНИЧЕН ОРКЕСТЪР НА БНР
Диригент ЕМИЛ ТАБАКОВ
Солисти 
ХАВИЕР ИНХАУСТИ цигулка 
ВИКТОРИЯ ВАСИЛЕНКО пиано 
АТАНАС КРЪСТЕВ виолончело
Л. ван  Бетовен – Концерт за цигулка,

пиано и  виолончело
Д. Шостакович – Симфония № 15

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Гледайте по "Live 7 Ruse" (безплатно на www.live7.tv)

24 март, понеделник, Доходно здание, 19 ч.
РУСЕНСКА ФИЛХАРМОНИЯ
Хор ДУНАВСКИ ЗВУЦИ Русе
Диригент НАЙДЕН ТОДОРОВ 
Солисти ЛЮДМИЛ АНГЕЛОВ пиано
Даниела Караиванова сопран
Андреана Николова мецосопран
Александър Баранов тенор
Момчил Миланов бас
П. Владигеров – Концерт за пиано и оркестър № 3
К. Дженкинс – Меса за солисти, хор и оркестър

Въоръженият човек

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Гледайте по "Live 7 Premium" (безплатно на www.live7.tv)

 

30 март, неделя, зала Доходно здание, 19 ч.
Заключителен концерт
РУСЕНСКА ФИЛХАРМОНИЯ
Хор ПРОФ. ВАСИЛ АРНАУДОВ Русе
Диригент ГЕОРГИ ДИМИТРОВ
Солисти Гиргина Гиргинова сопран

Петя Цонева мецосопран 

Александър Баранов тенор

Пламен Бейков бас 

МИНЧО МИНЧЕВ цигулка
НИКОЛАЙ МИНЧЕВ цигулка
Й. С. Бах – Кантата за солисти, хор и оркестър BW 150
Й. С. Бах – Концерт за две цигулки и оркестър
И. Стравински – Симфония на псалмите

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Live on Live 7 TV HD

15 March, Saturday, Theatre Hall, 7 pm
Opening
BULGARIAN NATIONAL RADIO 
SYMPHONY ORCHESTRA
Conductor ЕMIL TABAKOV
Soloists 
XAVIER INCHAUSTI violin 
VICTORIA VASSILENKO piano 
ATANAS KRASTEV cello
L. van Beethoven – Concerto for violin, piano and cello
D. Shostakovich – Symphony № 15

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Live on "Live 7 Premium"

24 March, Monday, Theatre Hall, 7 pm
RUSE PHILHARMONIC ORCHESTRA
DUNAVSKY ZVUTSY Choir Ruse
Conductor NAYDEN TODOROV 
Soloists LYUDMIL ANGELOV piano
Daniela Karaivanova soprano
Andreana Nikolova mezzo 
Aleksander Baranov tenor
Momchil Milanov bass 
P. Vladigerov – Concerto for piano and orchestra № 3
К. Jenkins – The Armed Man - A mass for soloists, choir and orchestra

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Live on "Live 7 Premium"

 

30 March, Sunday, Theatre Hall, 7 pm
Closing concert
RUSE PHILHARMONIC ORCHESTRA
Prof. VASSIL ARNAUDOV Choir Ruse
Conductor 
GEORGY DIMITROV
Soloists

Girgina Girginova soprano

Petya Tsoneva mezzo soprano
Alexander Baranov tenor

Plamen Beykov bass
МINCHO MINCHEV violin
NIKOLAY MINCHEV violin
J. S. Bach – Cantata for soloists, choir and orchestra BW 150
J. S. Bach – Concerto for two violins and orchestra
I. Stravinsky – Symphony of Psalms

---------------------------------------------------------------------------------------

© 2021 by  MediaTeam™                                                                                      УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ

  • w-facebook
  • YouTube Clean
  • SoundCloud Clean